PAR MUMS
«PAR MUMS
Par DV
«Par DV
DV vēsture
DV himna
Kāpēc un kā iestāties DV
Par Vanadzēm
Par DVCV
«Par DVCV
Par DVCV
DVCV Valde
DVCV Prezidijs
DVCV pārstāvniecība
DVCV darbības noteikumi
DVCV jaunumi
DVCV darbs
«DVCV darbs
DVCV publikācijas
«DVCV publikācijas
DV Gadagrāmatas
Laiks, Telpa, Ļaudis..
Latviešu karavīrs Otrā pasaules kara laikā
DVCV apbalvojumu sanēmēji kopš 1994.g
DVCV ‘Rātsnama’ sapulces
DV zemes
Labdarība
«Labdarība
DVCV pārstāvniecība Latvijā
Kā veikt ziedojumu
DVCV saņemtie ziedojumi EUR 2014.-2021. g.
Pateicības vēstules
Projekti
«Projekti
Kurzemes lielkaujas un Lestenes brāļu kapi
Latviešu karavīru piemiņas biedrība “Lestene”
Lestenes muzejs
Radinieku meklēšana
Searching for relatives
Galerijas
Kontakti
LV EN

IZVĒLNE
Seko mums acebook

Mīļie labdari,

Atkal ir pienācis gada tumšākais, taču, manuprāt, pats gaišākais un sirsnīgākais gada mēnesis. Decembris. Ir pirmā mēneša sestdiena, rīt otrā advente, kad iedegsim jau otro sveci adventes vainagā, kaut gan mums ir viena svece svečturī, vainaga vidū, drošības apsvērumu dēļ :). Sargāsim sevi un citus.
Pēdējais laiks nav bijis viegls, kā jau daudziem šobrīd. Taču ja sirdī siltums, mājās bērnu smiekli un ārā viss balts, tad ir daudz vieglāk :).
Bija jālemj par darba maiņu, jo nevarēju to savienot ar mammas būšanu.
Tad visas trīs meitiņas man slimoja, līdz ar to bija jāņem slimības lapa, kura samazina ienākumus, bet maksājumus un Ziemassvētki nav atcelti. Taču, tad kā pirmais brīnumainais sniegs..kontā saņemu Jūsu dāvinājumu.
Ak cik es biju priecīga un pateicīga! Tieši tajā brīdī kad sevi atkal mierināju, ka viss nokārtosies, ja es paļaušos un nepārstāšu ticēt brīnumiem un labajam.  Sirsnīgs paldies Jums!
Lasīt vairāk

Cienījamie Daugavas Vanagi!

Vēlos patiesi pateikties par jūsu sniegto stipendiju. Tā tik tiešām izpalīdz augošo cenu laikā vismaz mazliet.

Studijas, joprojām ir liels izaicinājums. It sevišķi pēdējā gadā, kad jādomā par bakalaura darba rakstīšanu. Esmu sapratusi cik smags un nozīmīgs darbs ir Vecmātes profesija. Tā ir grūta bet viennozīmīgi svarīga profesija, kurā ceru praktizēt nākotnē.

Vēlreiz vēlos teikt liels paldies par jūsu doto palīdzību, jo tā ir patiesi man ir palīdzējusi. Vēlu veiksmi un izturību šajos notikumiem bagātajos laikos un apsolos turpināt cītīgi apgūt savu izvēlēto profesiju!

Ar cieņu,

Nora Lepse

Sirsnīga pateicība Daugavas Vanagu fondam par atbalstu mūsu daudzbērnu ģimenei!

Pateicamies Dievam par jūsu sirsnību un atbalstu, atceroties mūs ik reizes! Un šajā dienā, kad saņēmu kontā jūsu atbalstu,
tiešām, lūdzu Dievu, jo visi līdzekļi bija beigušies, taču vajadzību daudz.. Nopirkām lielajai meitai ziemas apavus, pārtiku, samaksājām pat vienu maksājumu kontā..
Tas ir Dieva darbs caur Jums!  
Lai Tas Kungs no debesīm svētī bagāti Jūsu sēju!
LIELS, LIELS PALDIES! Un priecīgus Kristus dzimšanas svētkus!

Straumju ģimene Tukumā-  Mārtiņš, Līga,
 Rāhele, Ārons, Terēze, Kālebs, Jāzeps, Teofils, Salome
12.2022

Labdien, no sirds pateicos atvēlētajiem ziedojumiem atkārtoti mācību procesa laikā.

Vēlos izteikt lielu pateicību par līdzšinējo palīdzību pamatstudiju laikā Ļoti nozīmīgi un svarīgi ir gūt pabalstu šajā skartajā energokrīzes laikā!

Šobrīd esmu 1.kursa students Latvijas Universitātē, mācības klatienē ir diezgan saspringtas,  kad tiek veltīts laiks gan pašizpausmei, gan sevis attīstībai. Esmu uzsācis mācības 1.semestrī. Šobrīd mērķis ir iegūt maģistra grādu vadībzinātnēs.

Studijas Latvijas Universitātē ir ļoti nozimīgas, lai gūtu jaunus kontaktus un zināšanas. Vēlos pateikt lielu pateicību par dotajiem finansējumiem mācību gadu laikā. Saņemtā nauda viennozīmīgi atvieglos samaksu gan par  komunālo pakalpojumu nomaksu, interneta izmantošanai, kā arī jaunu semināru un projektu izstrādei.

20.09.2022
Ar cieņu, Adrians Sprudzāns

2022. gadā Audžugimenes biedrība saņēma EUR22,983,31 apmēra ziedojumus no Daugavas Vanagiem pasaulē.

Labdien mūsu mīļie draugi - Daugavas Vanagi! 

Vispirms vēlos Jums novēlēt  stipru veselību, laimīgu un daudz skaistu mirkļu  pilnu Jauno gadu. No sirds pateicos par Jūsu atbalstu mūsu kopīgajā mērķī - palīdzēt cilvēkiem , kuriem tas  ir ļoti nepieciešams-it īpaši bērniem-  šiem mazajiem putnēniem, kuri ir palikuši  bez bioloģisko vecāku  mīlestības un aprūpes .Ar jūsu atbalstu mēs iepriecinājām ģimenes uz Ziemassvētkiem  ar pārtikas groziņiem, bērnus ar dāvanām un saldumiem svētku pasākumā  VEF kultūras pilī. Mēs pēc svētkiem saņēmām daudz pateicības vārdus. Ģimenes  un it īpaši  bērniem ļoti patika svētku pasākums, kur svētku pasākumu kuplināja kultūras darbinieki no Valmieras puses,  VEF cirka studija , bērnu ansamblis "Popi"".un  mūsu meitene, kura mācās baleta skolā. Bija jauki!  Paldies Daugavas vanagiem , kuri ziedoja naudu aizbildņu ģimenēm.  Paldies Jums visiem !

Ar pateicību un mīļiem sveicieniem

Ilze Golvere
Latvijas Audžuģimeņu biedrības vadītāja
+371 26004103
ilzegolvere@inbox.lv

www.labiedriba.lv

Kosovas misijas kontingenta komandiera pateicības vēstule

Biedrībai “Daugavas Vanagi”

Latvijas Nacionālā kontingenta NATO Kosovā (KFOR NK 2022/2) karavīru vārdā, vēlos Jums pateikties, par lielisku iespēju Ziemassvētkos baudīt Latvijas garšu - īstu Latvijas rupjmaizi ar kūpināto speķi, kas kaut uz brīdi radīja māju sajūtu.

Latvijas Nacionālais kontingents atrodas ilgstoši prom no ierastās ikdienas dzīves un mājās gatavotā ēdiena garšas. Esam lepni, ka par mūsu karavīriem atceras un domā, kā arī atbalsta dienesta pienākumu pildīšanā ārpus Latvijas teritorijas.

Ar labākajiem novēlējumiem,
komandieris
pulkvežleitnants Ģ.Savins

© 2024 Daugavas Vanagu centrālās valde. Visas tiesības aizsargātas. »