PAR MUMS
«PAR MUMS
Par DV
«Par DV
DV vēsture
DV himna
Kāpēc un kā iestāties DV
Par Vanadzēm
Par DVCV
«Par DVCV
Par DVCV
DVCV Valde
DVCV Prezidijs
DVCV pārstāvniecība
DVCV darbības noteikumi
DVCV jaunumi
DVCV darbs
«DVCV darbs
DVCV publikācijas
«DVCV publikācijas
DV Gadagrāmatas
Laiks, Telpa, Ļaudis..
Latviešu karavīrs Otrā pasaules kara laikā
DVCV apbalvojumu sanēmēji kopš 1994.g
DV zemes
Projekti
«Projekti
Kurzemes lielkaujas un Lestenes brāļu kapi
Latviešu karavīru piemiņas biedrība “Lestene”
Radinieku meklēšana
Searching for relatives
Galerijas
Kontakti
LV EN

IZVĒLNE

Kurzemes Brāļu kapi Lestenē - valsts aizsargājams piemineklis

04.08.22.
Paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis” liecina, ka Lestenes Brāļu kapu ansamblis iekļauts valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā
Lasīt vairāk

Par DVCV sēdi Klivlandē

26.06.22.
Daugavas Vanagu Centrālā valdei (DVCV) bija milzīgs prieks atkal satikties klātienes sēdē šī gada 25. un 26.jūnijā Klīvlandē, ASV. Pēc gariem un visiem mums grūtiem 3 gadiem atkal satikšanas bija jo sevišķi īpaša.
Lasīt vairāk Galerija

DVCV Aivara Sinkas uzruna atklājot DVCV sēdi, Klīvlandē

24.06.22.
Augsti godātais vēstnieka kungs, ļoti cienījamā Arhibīskape, cienījamās Daugavas vanadzes, godātie Daugavas vanagi, dārgie Klīvlandieši, mīļie draugi! Kā pirmo, vēlos mums visiem nodot sveicienus no Saeimas priekšsēdētājas, cienījamās Ināras Mūrnieces kundzes:
Lasīt vairāk

Daugavas Vanagu Centrālā Valdes sēde Klīvlandē, 2022.g. 24.-26.jūnijs

14.06.22.
Ir pagājuši trīs gadi, kopš Daugavas Vanagu Centrālā valde (DV CV), kas pārstāv DV organizāciju sešās zemēs, ir tikusies klātienē. Protams, kopš pēdējās klātienes sēdes Kanādā, 2019. gadā, organizācija ir turpinājusi savu darbu attālināti, pasaules mērogā, lai īstenotu savus mērķus apvienot latviešus un stiprināt ticību Latvijas valstij. Tādēļ, ar lielu prieku, paziņojam, ka šī gada Jāņu laikā, no 22. līdz 24. jūnijam, DVCV locekļi tiksies Klīvlandē, ASV. Būs tik jauki atkal būt kopā!
Lasīt vairāk

Apsveikums PBLA valdei gadskārtējā 2022. gada sēdē, no šī gada 9. līdz 11. jūnijam Rīgā

11.06.22.
Ļoti cienījamā PBLA valde, Daugavas Vanagu Centrālās valdes vārdā apsveicu Pasaules brīvo latviešu apvienības valdi un arī svinīgā atklāšanas sarīkojuma dalībniekus! Daugavas Vanagu organizācijai un PBLA ir bijušas ciešas saites jau no paša sākuma.
Lasīt vairāk

Aivara Sinkas vēstule Zedelgemas pilsetas galvai, Annikas Vermeulenas kundzei par stāvstropa nojaukšanu (angļu valodā)

03.06.22.
Subject: Latvian Beehive for Freedom monument Dear Mayor Annick Vermeulen, I was shocked and saddened to hear of the dismantling of the “Latvian Beehive for Freedom” monument on 31st May, 2022. I was even more shocked to hear that you informed your partners, the Latvian Occupation Museum, less than 24 hours before you carried out this act.
Lasīt vairāk

DV priekšnieka, Aivara Sinkas uzruna Latvijas Okupācijas Muzeja tiešsaistes semināram par 16. marta tradiciju

16.03.22.
Labdien! Mani sauc par Aivaru Sinku, esmu Anglijā piedzimis latvietis, kas tagad dzīvo Latvijā. Kopš 2021. gada janvāŗa esmu DV priekšnieks. Pirmais šī amata turētājs, ko ievēlēja Zedelgemas delegāti jau pirms 76. gadiem, bija pulkvedis Vilis Janums.
Lasīt vairāk

DV priekšnieka, Aivara Sinkas ziņojums par darbību 2021. gadā

03.03.22.
Mīļie draugi! Esmu pateicīgs visiem, kas piedalījās DV vēlēšanās. 2021 bija mans pirmais gads šajā amatā un tas ir bijis izaicinājumu pilns, sākot, protams, ar pandēmiju un visu, ko tas nozīmē sabiedriskai organizācijai. Izsaku lielu paldies DV vanadžu vadītājai, Inārai Sīkai, par viņas labiem padomiem un palīdzību, kā arī manam priekštecim, Gunāram Spodrim par labi novadītu DV organizāciju un par viņa padomiem un praktisko palīdzību pārņemot amatu. Sirsnīgs paldies arī, DVCV pārstāvniecības vadītājai un pārstāvniecības valdei par lielo darbu un atbalstu!
Lasīt vairāk

DV priekšnieka, Aivara Sinkas preses paziņojums DV vārdā sakarā ar Ukrainas situāciju

24.02.22.
Daugavas Vanagu organizācija izsaka solidaritāti Ukrainas bruņotiem spēkiem savā aizstāvēšanās cīņā pret Krievijas nepamatoto un vardarbīgo uzbrukumu! Tā izsaka savu atbalstu Ukrainas valdībai un līdzjūtību Ukrainas tautai, kas tik daudz jau vēsturē cietusi no Maskavas agresijas, ieskaitot genocīdu, vērstu pret Ukrainas tautu.
Lasīt vairāk

DVCV izdod DV 2020.g. gada grāmatu

15.01.22.
Daugavas Vanagu Austrālijā dāvinājums Likteņdārzā Latvijas simtgadē. Piecu karogu dāvinājums veltīts Kurzemei, Latgalei, Vidzemei, Zemgalei un visiem tiem, kas cietuši un atdevuši savu dzīvību par Latviju. Dāvinājumā vienojušās Adelaidas, Balaratas, Brisbenas, Džīlongas, Kanberas...
Lasīt vairāk
© 2022 Daugavas Vanagu centrālās valde. Visas tiesības aizsargātas. »